20 maja zaczynamy serię 5 zjazdów w bazach Cyberiady! Zaczyna się ostatnia faza podróży do Najwyższej Fazy Rozwoju! Konstruktorzy i konstruktorki skonsultują powstające gry oraz ułożą plan działania do ostatecznego deadlinu.

W trakcie zjazdu posłuchają inspirującego power speech’a, a także zmierzą się z prezentacją swoich dotychczasowych postępów tworzenia gry. Razem z mentorami zastanowią się, jakie są kluczowe elementy, które powinny być gotowe do zbliżającego się terminu oddania gier.

Terminy zjazdów:

Plan zjazdu

10:00 – 11:40 Konsultacje Game design/Game Development/Experience Design

11:45 – 12:15 Prezentacja drużyn max 3 minuty o swojej grze głównej oraz o wyzwaniach, z którymi mierzą się konstruktorki i konstruktorzy

12:15 – 12:45 Power speech

12:45 – 14:30 Praca indywidualna! Każdej drużynie zostanie przydzielony Mentor, który pomoże w rozwiązaniu problemów i ułożeniu pracy nad grą tak, aby spokojnie się wyrobić z jej “dowiezieniem” na czas

15:30 – 17:10 Konsultacje

Oglądaj relacje ze zjazdu

Już dziś zapraszamy do oglądania relacji ze zjazdu w relacjach na naszym Instagramie i Facebooku. Sprawdźcie na jakim etapie podróży do NFR są drużyny. Jakie mają szanse na ukończenie gry przed deadlinem oraz jakie gry dla nas przygotowują? Przekonajcie się sami!