Do 16 listopada poszukujemy Studentów_ek do udziału w Mistrzostwach w projektowaniu gier komputerowych. Jeśli tworzenie gier to Twoja pasja i chcesz rozwijać się w tej dziedzinie oraz chcesz poznać specjalistów tworzących gry i zaczerpnąć od nich fachowych porad, by Twoje projekty były coraz lepsze…

Zgłoś się do udziału w Cyberiadzie!

Liczba miejsc jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń. Jak to zrobić? Przed Tobą stoją dwie ścieżki:

Zgłoszenie zespołowe:

Zbierz drużynę znajomych z uczelni chętnych do wspólnego tworzenia gier. Zespół musi być złożony z 6-9 osób (max. 6 mężczyzn) oraz od 1 do 3 nauczycieli_ek akademickich, którzy zgodzą się pełnić rolę waszych opiekunów_ek. Przypiszcie swój projekt do jednej z 3 głównych kategorii gier. Opiszcie swój pomysł na grę główną, nad którą będziecie pracować podczas projektu i wybierzcie Bazę, w której wciąż dostępne są miejsca. Wypełnijcie formularz zespołowy. Jeśli zrobicie to wystarczająco szybko macie gwarantowane miejsce w projekcie.

Zgłoszenie indywidualne:

Jeśli nie jesteś w stanie zebrać własnej drużyny, wypełnij formularz indywidualny, w którym opiszesz swoje doświadczenie, motywację i profesję, którą chcesz rozwijać w projekcie (game developement, experience design, game design) oraz wskażesz w których dwóch Bazach możesz się pojawiać. Jeśli w danej Bazie zbiorą się co najmniej po 2 osoby z każdej profesji – drużyna zostaje utworzona. Niestety ścieżka indywidualna nie gwarantuje udziału w projekcie.  

Jeśli pracujesz na uczelni i chcesz dołączyć do Cyberiady, ale nie jesteś w stanie skompletować zespołu, napisz do nas na adres email: kontakt @ cyberiada.info – skontaktujemy się z Tobą i zobaczymy co możemy zrobić.  

Na zgłoszenia czekamy maksymalnie do 16 listopada 2021 r. lub do wyczerpania miejsc.